banner119

banner126

banner127
07 Mart 2021 Pazar

Tüp bebekte son teknoloji Novaart’ta

Uluslararası üstün teknolojik alt yapısıyla ve tüp bebekte uzman kadrosuyla bilinen Novaart Tüp Bebek Merkezi, standart bir tüp bebek merkezinin ötesinde “Üreme Sağlığı ve İnfertilite Tedavi Merkezi” konsepti ile çiftlere hizmet veriyor.

22 Ocak 2015 Perşembe 16:12
Tüp bebekte son teknoloji Novaart’ta

  Akademik uzman doktor kadrosu ile hizmet veren merkezde başarısızlıkla sonuçlanmış tüp bebek vakalarından ileri yaştaki anne adaylarına olumlu sonuç verilmesine, polikistik over gibi hormonal dengesizliklerden şiddetli erkek kısırlığına kadar pek çok konudaki iyileştirme yöntemleri başarıyla uygulanıyor.  Tüp bebek yöntemini en iyi şekilde uygulayan yerlerden biri Novaart Tüp Bebek Merkezi.

Günümüz şartlarında evlenme yaşının gecikmesi, beslenme gibi nedenlerle normal yolla bebek sahibi olamayan çiftler tüp bebekle hayallerine kavuşuyor. Tüp bebek yönteminde; bebek sahibi olmak isteyen aileleri güvenilir ellere teslim olmak büyük önem taşıyor.  Novaart Tüp bebek Merkezi’nde kendilerini  tüp bebek konusuna adamış uzman kadro, en son teknolojik gelişmeleri kullanarak kişiye özel tedavi yöntemi uyguluyor. 
Tüp bebek yönteminde uzman doktorlar Prof. Dr. Ahmet Erdem ve Prof. Dr. Mehmet Erdem, NOVAART Tüp Bebek Merkezi’nde bebek sahibi olmak isteyen aileler için canla başla çalışıyor.  Çukurambar’da hizmet veren NOVAART Tüp bebek merkezi, dünyadaki son gelişmeleri uygulayan uzman doktorlar, embriyolog, biyolog ve hemşirelerden oluşan kadrosu çocuk yapmak isteyen çiftler için hizmet veriyor.

NovaArt Tüp Bebek Merkezi’nde klasik kısırlık tanı ve tedavisi, aşılama ve tüp bebek hizmetlerine ek olarak embriyoların genetik incelenmesi, testisten biyopsi ile sperm elde edilmesi, sperm dondurma  ve embriyo işlemleri yapılmakta. Ayrıca normal doğum işlemleri de yapılmakta...

Tüp bebek tedavisinde başarılarıyla adından söz ettiren Prof. Dr. Ahmet Erdem ve Prof. Dr. Mehmet Erdem, okurlara önemli bir konuda uyarıda bulundu:

“EĞER; adet düzensizliği ve yumurtlama probleminiz varsa, polikistik over teşhisi konmuşsa, endometriozis ve yumurtalık kisti problemi ile uğraşıyorsanız, yaşınız ileri ve yumurtalık rezerviniz düşükse, sperm parametreleri bozuksa, genetik ve bağışıklık sistemi sorunları varsa, başarısız tüp bebek denemeleriniz olduysa, hepsi düşükle sonuçlanan gebelikleriniz varsa, güvenilir bir merkez ve hekime ulaşmak istiyorsanız  mutlaka bir tüp merkezine başvurun!”

Anahtar Kelimeler: Novaart
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Kaç Yaşındasınız ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV