banner119

banner126

banner127
04 Ağustos 2020 Salı

Niyeo ile kendi online mağazanı aç, Nasıl online mağaza açılır

Kendi ürettiğiniz ürünleri internet ortamında satışa sunmak Niyeo ile artık çok kolay. Ürünlerinizi kolaylıkla pazarlamak için www.niyeo.com sitesine girmeniz yeterli olacaktır. Niyeo sitesi birçok kişinin kendi ürettiği el emeğini internet sitesinden online satmanıza yardımcı oluyor. Yepyeni bir platform olarak piyasaya çıkacak www.niyeo.com sitesinden detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. www.niyeo.com sitesiyle artık online alışverişe kolaylıkla başlayabileceksiniz. Peki Online alışveriş mağazası nasıl açılır? Niyeo internet mağazacılığı nedir? İşte detaylar...

20 Temmuz 2016 Çarşamba 15:28
 Niyeo ile kendi online mağazanı aç, Nasıl online mağaza açılır

Kendi ürettiğiniz el emeği ürünleri artık Niyeo sayesinde kolaylıkla satışa online sunabileceksiniz. Peki www.niyeo.com sitesinden ürünlerinizi nasıl satışa sunabilirsiniz. Güvenilir sitelerin başında gelen www.niyeo.com ile artık kolaylıkla internetten ürünlerinizi satışa sunabileceksiniz. İşte detaylar...


Dünyanın en güvenilir bulut altyapısı üzerine kurulmuş, kolay kullanımı ve güçlü özellikleriyle kendini sürekli yenileyip geliştiren Niyeo internet mağazacılığı çözümü,Sono Yazılım tarafından duyuruldu.

El sanatları ile ilgilenenler, bayi ağını daha etkili kullanmak isteyen üretici ve dağıtıcılar, ticaretlerini internete taşımak isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler, yeni pazarlara açılmak isteyen genç girişimciler, Niyeo internet mağazacılığı çözümü ile artık hedef kitlelerine online mağazaları aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilecek.
Herhangi bir teknik detayla uğraşmaya gerek kalmadan çok kısa sürede kurulabilen Niyeo internet mağazacılığı çözümü,farklı arka plan temaları,kullanıcının ihtiyacınagöre planlara ilave edilebilecektoplu e-posta, toplukısa mesaj ve bayi yönetim modülü gibi ek özellikler sunuyor.

Niyeo, e-ticarette teknik yükü hafifletiyor, geriye sadece satışa odaklanmak kalıyor

Niyeo sunduğu benzersiz özelliklerle kullanıcıların teknik detaylarla vakit kaybetmedeniş hedeflerine odaklanmasına imkân veriyor. Niyeo, tüm paket içeriklerinde en gelişmiş teknik özellikleri sunuyor, böylece daha az ürünle e-ticarete başlamak isteyenler de üst paketlerde yer alan aynı teknik özelliklerden faydalanabiliyor.
Sınırsız bant genişliği: Mağaza ziyaretçi sayısı (trafik) büyük olduğunda maliyetler arttığı için genelde bir bant genişliği limiti kullanılıyor. Niyeo, kullanıcılarına işlerini büyütmeimkânı verecek sınırsız bant genişliği sunuyor. Kullanıcılar paketi ilk kez satın aldıktan sonra mağaza ziyaretçileri sayısı artsa bile ekstra bir ücret ödemeyeceklerini biliyor, böylece doğrudan maliyet kontrolü yapabiliyor.

Tema editörü: Kullanıcılar Niyeo üzerinde yer alan tema editörü sayesinde diledikleri temayı seçip fontlarını ve renklerini istedikleri gibi kişiselleştirebiliyor. Online mağazada temalar arasında geçiş yapıldığında bu değişiklik anında siteye yansıyor. Bu sayede site istenildiği zaman otomatik olarak özelleştirilmiş oluyor.
Ek Ürün Çeşitliliği: Bir üst pakete geçmek zorunda kalmadan, kullanıcıların satışa sundukları ürün sayısını arttırmalarını sağlıyor, maliyetleri azaltıyor.
E-posta Pazarlama: Toplu mailing yapabilmek için özel olarak yapılandırılmış sunucular üzerinde çalışan sistem sayesinde spam’a düşmeden on binlerce mail atma imkânı tanıyor.
Kısa Mesaj Pazarlama: Kullanıcıların ellerindeki telefon numaralarına SMS atarak tanıtım ve bilgilendirme yapabilmelerini sağlıyor.
Bayi Yönetim Modülü: B2B diye bilinen, kullanıcılarının bayilerine özel fiyat tanımlayarak sipariş ve ödeme almalarını sağlayan B2B paketini ayrı bir modül olarak satın alabilmek mümkün.

Güvenilir bir altyapı

Günümüzün en popüler ve güvenilir teknolojilerinden olan bulut teknolojisi sayesinde fiziksel bir kurulum gerekmeden (CD, DVD, USB, vb.) internetin olduğu her yerde ve her cihazda Niyeoile online mağaza kurup yönetebilmek son derece kolay.
Yoğun ve küresel bir rekabetin yaşandığı internet ortamında başarılı olabilmek için yalnızca bir çevrimiçi mağaza olması her zaman yeterli olmuyor. Güvenilir bir teknolojinin müşteri odaklı bir yaklaşım ve doğru bilgiyle bir araya gelerek güçlü ve etkili araçları kullanıma sunması gerekiyor. Niyeo gerek kendi geliştirdiği (E-posta pazarlama aracı, tema kütüphanesi, vb.), gerekse kendi konularında uzman olan diğer teknoloji üreticileriyle girdiği işbirlikleriyle oluşturduğu Mağaza Uygulama ve Pazarlama Araçlarıyla kullanıcılarına güç, esneklik ve kolaylık sunuyor.

Ürün Fiyatları:

Omini paketi: 50 aktif ürün sayısı, 5 adet e-posta adresi, aylık 100 SMS ve 250 toplu e-posta adedi sunan paketin fiyatıKDV dâhil 219$.
Omidi paketi: 500 aktif ürün sayısı, 10 adet e-posta adresi, aylık 200SMS ve 500 toplu e-posta adedi sunan paket KDV dâhil389$.
Omaxi paketi: 5.000 aktif ürün sayısı, 25 adet e-posta adresi, aylık 300 SMS ve 1000 toplu e-posta adedi sunan paket KDV dâhil579$.
Omega paketi: Sınırsız ürün sayısı, 50 adet e-posta adresi, aylık 500 SMS ve 2000 toplu e-posta adedi sunan paketKDV dâhil799$.

SONO Yazılım hakkında

Sono Yazılım Anonim Şirketi her biri kendi alanında uzman ve deneyimli bir ekibin bir araya gelip dünyada ve özellikle de ülkemizde gittikçe daha fazla önem kazanan e-ticaret konusunda farklı bir yaklaşım geliştirmek için çalışmaya başlamasıyla kuruldu. Ulusal ve uluslararası alanda yaptıkları çalışmalarda edindikleri bilgiyi 25 yıllık ticari tecrübeyle buluşturan güçlü ekip,Sono çatısı altında bir araya geldi.Niyeo ile ilgili detaylı bilgi için: www.niyeo.com    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Kaç Yaşındasınız ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV